На Рокитнянщині відбулась спартакіада

18лютого в приміщенні Синявського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” відбулися районні змагання з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу в залік районної спартакіади територіальних громад, присвячені 95-річчю Рокитнянського району та 500-річчю селища Рокитне. Цей захід проводився відповідно до спільного розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації та голови Рокитнянської районної ради від 18.12.2017 № 346/65 “Про План заходів з підготовки та відзначення 95-річчя утворення Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне”.

Повідомляє сайт РОКИТНЕ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

 До Синявського НВК прибули команди від територіальних громад району, де їх зустрічав духовий оркестр дитячої музичної школи. В фойє школи були розміщені фотовиставка з історії розвитку спорту в Рокитнянському районі, а також виставка спортивних досягнень Синявської сільської громади та Синявського НВК. Організатори спартакіади невипадково обрали для проведення змагань навчальний заклад села Синява, адже саме у Синяві у 30-х роках на Синявському цукровому заводі був створений перший в районі колектив фізичної культури і спорту. Перший у районі стадіон також було збудовано в селі Синява. А в червні 1945 року на цьому стадіоні, який відновили після війни, відбулася перша районна спартакіада.

 Під час урочистого відкриття спартакіади учасників змагань вітали голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук та заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець. Головний суддя змагань Олександр Калінський ознайомив учасників з порядком проведення змагань.

 В напруженій спортивній боротьб І загальнокомандне місце посіла команда району “Промисловий” смт Рокитне, ІІ місце виборола команда Синявської територіальної громади, ІІІ місце – команда Острівської громади.

 З волейболу переможцем стала команда району “Промисловий” смт Рокитне, ІІ місце завоювала команда Синявської громади, ІІІ – команда від району “Йосипівка” смт Рокитне.

 Змагання з інших видів спорту в залік спартакіади територіальних громад Рокитнянського району будуть проходити протягом року, а підсумки будуть підведені під час урочистого святкування 95-ї річниці Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне 21 вересня 2018 року.