На Сквирщині відбувся святковий парад відкриття фінального етапу змагань з гандболу

У приміщенні Сквирської ДЮСШ відбувся святковий парад відкриття фінального етапу змагань з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2003 року народження, про це пише сайт Сквира Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

На цей престижний турнір завітали команди з м. Києва (ДЮСШ-17), м. Маневічі, Волинської області, м. Броварів, м. Кам’янки-Бузьки, Львівської області, м. Мелітополя, Запорізької області, дві команди з м. Запоріжжя: СДЮШОР ім. Лагутіна та СДЮШОР «ЗТР», і, звичайно, сквиряни: команда Сквирської ДЮСШ ім. П. М. Воропая під керівництвом тренерів Олександра Польгуна та Сергія Гурського.

З цією видатною подією усіх присутніх привітав Іван Куроченко – голова Київського обласного відділення національного Олімпійського комітету України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, який вручив місцевому Олімпійському осередку Олімпійський прапор та свідоцтво про відкриття Олімпійського осередку у Сквирському районі.

З вітальним словом також виступив керівник апарату Сквирської районної державної адміністрації Віктор Салтанюк.

Головний суддя змагань Віталій Писаренко повідомив про розклад ігор і побажав чесної і цікавої боротьби.

Порадували своїми феєричними виступами Софія Суслова, Олександра Щур, Денис Штундер та хореографічний колектив «Реал Денс».

Церемонію відкриття провели Світлана Тутберідзе та Олена Шевчун.

Джерело: Сквира Сьогодні.