На Таращанщині діти проводять літо без планшетів та комп’ютерів

«Літо без планшетів, комп’ютерів, а головне – традиційних уроків», –  під таким гаслом відбувався відпочинок дітей на Таращанщині у пришкільних таборах. Адже пришкільні табори – це не лише місце перебування дитини у час, коли батьки працюють, а й змістовне дозвілля з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів .

Повідомляє сайт ТАРАЩА СЬОГОДНІ з посиланням на Таращанську РДА.

Традиційно пришкільні табори навчальних закладів м. Тараща тісно співпрацюють із Таращанським районним центром творчості дітей та юнацтва «Веселка», працівники якого за складеним графіком проводять майстер-класи для дітей міських шкіл.

Перед початком занять у майстер-класах,  діти спочатку ознайомлюються з роботою Таращанського ЦТДЮ «Веселка». А для багатьох з них центр творчості вже давно став рідним домом. І діти з радістю діляться своїми здобутками в творчих обʼєднаннях перед своїми однокласниками.

Після змістовної екскурсії розпочинається робота: діти розписують писанки (гурток «Писанкарство»), створюють малюнки в техніці «Петриківський розпис» («Петриківський розпис»), вчаться шити елементарний одяг для ляльок (Театр моди), ліплять казкових героїв у керамічній майстерні, а з класу «Моделювання та дизайн іграшки» малеча забирає власноруч виготовлені іграшки. На заняттях лялькового театру «Капітошка» діти перевтілюються у казкових героїв і навчаються володіти різними видами ляльок. Велике захоплення викликають у дітей власні епізоди мультфільмів, створені на занятті у відео студії «Креатив».

Щоденно на заняттях майстер-класів у Таращанському ЦТДЮ навчалося близько 50 дітей.  Канікули розпочалися цікаво і творчо!

Джерело: ТАРАЩА СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)