На Тетіївщині учасник АТО відкрив хлібопекарню

В селі Кашперівка Тетіївського району розпочала роботу нещодавно відкрита хлібопекарня.

Повідомляє сайт ТЕТІЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Приватний підприємець, учасник антитерористичної операції на Сході України Олександр Задорожний взяв в оренду одне із занедбаних приміщень колишнього місцевого бурякорадгоспу, яке понад десять останніх років не використовувалось. У ньому підприємець виконав необхідні ремонтні роботи, зробив реконструкцію обладнання. В найближчих планах підприємця – створення нових робочих місць.

Пекарня розпочинає виробництво хліба. Для його випікання підприємець використовує борошно з місцевого млину.  Планується реалізація  хлібної продукції за помірними цінами в місцевих магазинах Тетіївщини. Голова Тетіївської районної державної адміністрації Наталія Троянська, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Возний, заступник голови райдержадміністрації Надія Дячук відвідали пекарню, оглянули виробниче приміщення, поспілкувались з підприємцем.

Голова райдержадміністрації зазначила, що випікання хліба в Тетіївському районі тривалий час залишалось актуальним після закриття Тетіївського хлібозаводу. Місцевої пекарні не було донині. Вона висловила сподівання, що дане підприємство буде працювати на покращення добробуту населення, випікатиме смачний хліб за помірними цінами та забезпечуватиме легальною роботою місцевих жителів, тим самим зміцнюючи  економіку Тетіївщини.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)