На Васильківщині відбулись змагання із баскетболу

Відбулась фінальна частина першості Васильківського району з баскетболу серед збірних команд юнаків 10-11 класів загальноосвітніх шкіл . Змагання проходили в спортивному залі Калинівської ЗОШ №1,в яких прийняли участь шість команд.

Повідомляє сайт ВАСИЛЬКІВ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

На парад відкриття змагань, завітав голова Васильківської районної державної адміністрації Одинець Владислав Іванович. Він привітав учасників змагань,побажав спортивних успіхів та розповів про розвиток спортивної інфраструктури у Васильківському районі, адже районна влада приділяє цьому питанню велику увагу.

Команди були розподілені на дві групи ,змагання в яких пройшли по коловій системі а потім відбулись стикові матчі за 3-4 та 1-2 місця. Кожна гра була проходила в гострій спортивній боротьбі за підтримки чисельних вболівальників.
В матчі за третє місце зустрілись команди Калинівської ЗОШ №2 та НВК «Ковалівська гімназія» нелегку перемогу і бронзові нагороди здобули калинівські хлопці.

В головному фіналі за 1-2 місце зустрілись команди Глевахїавської ЗОШ та Плесецької ЗОШ.

Перше місце в безкомпромісній боротьбі виборола команда Плесецької ЗОШ.Підсумкова таблиця першості Васильківського району з баскетболу серед команд 10-11 класів має такий вигляд:
1 місце-Плесецька ЗОШ (тренер Фоя М.Ф.)
2 місце-Глевахівська ЗОШ (тренер Сухомлин О.М.)
3 місце-Калинівстка ЗОШ №19тренер Тітарук В.О.)
4 місце-НВК «Ковалівська гімназія» (тренер Ярошенко М.І.)
5 місце-Калинівська ЗОШ №1(тренер Авдеєв О.В.)
6 місце-Іванковичівський НВК (тренер Оліхненко А.Г.)
Вітаємо команди та бажаємо подальших спортивних перемог.