На Васильківщині відбувся Олімпійський урок

Провести Олімпійський урок у Велику Солтанівку, що у Васильківському районі, завітав начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету, чемпіон України зі спринтерського багатоборства серед юніорів з ковзанярського спорту Сергій Тимофєєв.

Повідомляє сайт ВАСИЛЬКІВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Поділитися олімпійськими принципами приїхав заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Валерій Андрійцев, український борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні, бронзовий призер перших європейських олімпійських ігор, володар безлічі нагород за виступи на вітчизняній та міжнародній аренах. Крім спортивних досягнень Валерій є кандидатом наук з фізичного виховання і спорту та доцентом кафедри ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації при Університеті державної фіскальної служби України.

Сам захід став можливим за ініціативи Павла Костенка, члена виконавчого комітету, НОК України та голови Київського міського відділення НОК України і просто небайдужого мешканця Великої Солтанівки.

Відкритий урок відбувся у дружній та веселій атмосфері завдяки активним ведучим свята Сергію Тимофєєву і Валерію Андрійцеву та, заради кого ж і затіяли дійство, юним школярам. Під час олімпійської вікторини дітки жваво брали участь в дискусії і наввипередки відповідали на питання. Сергій Тимофєєв розповідав зацікавленій дітворі про олімпійський рух та принципи роботи Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації. А по закінченню діалогу запросив малечу після здобуття відповідної освіти до роботи в галузі фізичної культури і спорту на благо нашої Батьківщини.

Також столичні гості на радість дітям провели веселу спортивну руханку, де кожен намагався підскочити вище, зреагувати швидше й посміхатися ширше.

Цього дня переможених не було, адже в олімпійських змаганнях головне не перемога, а участь. Всі учасники отримали сувеніри з олімпійською символікою від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету та чудові рюкзаки. На цьому подаруночки не закінчилися. Гості вручили дітям футбольні та волейбольні м’ячі й тенісні ракетки.

Сергій Тимофєєв обдарував книгами спортивної тематики та м’ячами голову Великосолтанівської сільської ради Олену Комар, яка теж була гостею Олімпійського уроку та директора навчального закладу Олександра Чаленка. А головний відповідальний за спортивне здоров’я школярів, вчитель фізичного виховання, і просто небайдужий до своєї справи Сергій Некрасов щиро ділився заходами на кшталт «козацьких розваг», які намагаються проводити для дітвори з метою популяризації спорту та здорового способу життя.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)