На засіданні колегії Ставищенської РДА

18 травня в адмінбудинку відбулося засідання колегії Ставищенської РДА. Провів зібрання голова Ставищенської РДА О.Тертичний . Члени колегії опрацювали питання  підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Ставищенського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року та забезпечення пільгових категорій населення паливом і субсидіями, підготовки сільськогосподарських підприємств Ставищенського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Повідомляє сайт СТАВИЩЕ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Також учасники колегії заслухали питання підготовки навчальних закладів Ставищенського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, підготовки закладів культури Ставищенського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року а також підготовки медичних закладів комунального закладу „Ставищенська центральна районна лікарня” та комунального закладу „Ставищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року. Йщла мова на зібранні і про  підготовку Ставищенського житлово-комунального підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, про підготовку Ставищенського районного підрозділу ПАТ „Київобленерго” до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Доповідач: Голік Віктор Григорович – начальник Ставищенського районного підрозділу ПАТ „Київобленерго” та про  підготовку Ставищенської дільниці Таращанської ФЕГГ ПАТ „Київоблгаз” до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року. Отримали члени колегії і інформацію про  підготовку філії „Білоцерківське дорожньо-експлуатаційне управління” до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, про  стан готовності навчальних закладів Ставищенського району до 2017/2018 навчального року, про  завершення робіт по збиранню врожаю ранніх зернових культур в Ставищенському районі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)