Найкращі реабілітологи дітей з інвалідністю – це їх батьки – Юрій Крикунов

20986176_1204144499731411_2083213707_nЗ вересня 2017 року у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю стартує навчальний тренінговий центр для батьків під назвою “Формування у батьків знань та навичок з індивідуальних потреб в реабілітації власних дітей з функціональними обмеженнями та їх соціальної адаптації”.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов зазначає, що через серйозні соціальні, комунікаційні, бюрократичні труднощі – сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, дуже часто емоційно закриті, матеріально незахищені, фізично та морально виснаженні. Такий стан речей в більшості випадків приводить до того, що  батьки під час реабілітації не стають активними учасниками реабілітаційного процесу дитини, що шкодить в першу чергу дитині.

Розуміючи це, фахівці Центру реабілітації дітей з інвалідністю спільно з благодійною організацією «Позитивні жінки» з вересня 2017 року започатковують проект під назвою: «Формування у батьків знань та навичок з індивідуальних потреб в реабілітації власних дітей з функціональними обмеженнями та їх соціальної адаптації»

«Відомо, що найкращі реабілітологи для дитини – це її батьки, тому в рамках проекту саме батьків навчатимуть основним правилам ерготерапії та соціально-побутової реабілітації: як відпрацьовувати прості алгоритми власної гігієни, господарських справ тощо», – інформує Юрій Крикунов

Метою цього проекту, який підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), є навчання батьків правильно доглядати за дитиною з особливими потребами. В кінцевому результаті це навчить і саму дитину самообслуговуванню, що допоможе їй в повсякденному житті.

По завершенню навчання “батьки-студенти” складатимуть практичні іспити, аби визначити рівень умінь та навичок, які вони отримали в результаті навчання.

За словами Юрія Крикунова цим проектом буде охоплено 40 сімей, які виховують дітей з особливими потребами. Але в подальшому тренінговий центр не завершить свою роботу. Організатори розраховують, що завдяки створеній навчальній програмі, до нього будуть приходити навчатися й інші сім’ї.

Для довідок:  Київський міський центр  реабілітації дітей з інвалідністю знаходиться за адресою вул. Олени Теліги 37-Г. Контактні телефони: 467-22-44, 467-11-88.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                      

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)