Отруєний алкоголь українцям постачає УПЦ МП, – експерт

Ситуація з фальсифікованим алкоголем в Україні стає все більш напруженою. Як повідомлялося, нардеп Семенченко заявив, що щорічно кілька тисяч українців труяться підробною горілкою чи коньяком. Деякі експерти вважають, що дана злочинна схема носить спланований диверсійний зміст та пов’язана з УПЦ МП, передають Патріоти України, говорить patrioty.org.ua, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

“Дуже велика частина обертів в УПЦ МП була пов’язана з торгівлею алкоголем з кримських заводів. Була масово налагоджена схема доставок, розливу та реалізації у внутрішній роздрібній мережі. Під “прапором” потреб “на причастя” реалізовувалися сотні тон винної продукції. Незважаючи на те, що з Кримом офіційно заборонена торгівля, це вино нікуди не ділося з церковних крамниць.

Останнім часом отруєння горілкою та коньяком носять масштабний характер. Таку кількість виробити та реалізувати могла б лише вже налагоджена мережа, а не нова. Жоден з українських заводів до цього не причетний. Ввезти таку кількість отрути з окупованого Донбасу неможливо. Залишається лише Крим з його лікеро-горілчаними заводами (кожен винний завод має свої потужності по перегону винного матеріалу у спирт задля внутрішніх потреб, і це ніде не афішується). А “протоптану стежину” з Криму має лише УПЦ МП.

На питання, навіщо їй труїти українців, відповідь банальна: розхитати суспільство, підвищити незадоволення людей, і на цьому звернути на себе увагу та дати можливість своїм політикам (Новинському в першу чергу, бо він “мітить” у президенти) виступити з критикою влади ще активніше”, – розповів економіст Михайло Данилевич.

Також експерт додав, що церковні торгівельні мережі майже не перевіряються правоохоронцями та не сплачують податки – жодної копійки. Тому це полегшує проведення диверсійної схеми з отруєним алкоголем. Підтвердженням служить те, що отруєнь більше саме у тих областях, де “панують” храми УПЦ МП, а не КП чи греко-католиків.