Паркування знову стане темою засідання Антикорупційної ради

На найближчому засіданні Антикорупційної ради при Київському міському голові буде розглянуто питання запобігання корупційним ризикам у сфері паркування в столиці. У тому числі буде розглянута можливість проведення пілотних проектів по запровадженню автоматизації паркування.

Таке рішення було прийнято на зустрічі робочої групи Антикорупційної ради 28 вересня.  У ході засідання робочої групи було обговорено питання запровадження у Києві інноваційної системи автоматизації паркування. Члени Антикорупційної  ради неодноразово зазначали у своїх виступах про те, що паркувальна сфера столиці залишається однією із найбільш корумпованих наряду з пайовою участю та земельними питаннями.

Як можливе вирішення проблеми корупції у паркуванні, експертами Антикорупційної ради та «РПР для Києва» були підготовані пропозиції до влади міста та керівництва КП «Київтранспарксервіс» з приводу підвищення прозорості та відкритості роботи у паркуванні. Центральним елементом у запропонованих змінах має стати запровадження автоматичної системи контролю паркувального простору (АСКПП). Це рішення дозволить позбутися основної причини корупції у сфері, а саме контакту людини, в даному випадку паркувальника, із великою кількістю неврахованої готівки.

З ідеєю погодилися і депутати Київради, і керівництво комунального підприємства.

На засіданні робочої групи детальний проект автоматизації паркувального простору презентував депутат Київради Георгій Ясинський.

«Автоматизована система контролю паркувального простору – це по суті, єдина база даних, платформа, яка дозволяє місту в єдиному центрі бачити всі оплати за паркування в режимі реального часу, всі накладення штрафів, регулювати тарифи в залежності від завантаженості. Мета – не заробити на киянах чи перетворити місто на парковку, а тарифами регулювати завантаженість на паркувальних майданчиках», –  розказав Георгій Ясинський.

 Однак активні дискусії виникли навколо питання, яким саме способом буде запроваджено АСКПП та хто, за які кошти буде це робити. Громадськість пропонує запровадити пілотний проект, у ході якого всі зацікавленні інвестори зможуть презентувати власні варіанти АСКПП, а кияни – на практиці перевірити та обрати найкомфортніший для себе варіант.

«Наша пропозиція полягає у тому, щоб передпроектні технічні умови до інвесторів для запровадження АСКПП ухвалювалися вже за результатами проведеного пілотного проекту. Потім на базі досвіду, отриманого у результаті пілотних проектів, доповненого комерційними умовами до інвесторів вже ухвалюються проекті пропозиції»,  – пояснила ідею громадськості Оксана Величко, член Антикорупційної ради.

Однак виявилося, що у діючих нормах існують певні обмеження для такої ініціативи. Так, на засіданні наголошувалося, що запропонований тримісячний строк пілотного проекту, як і сам формат пілотного проекту, порушують діючий порядок проведення інвестиційного конкурсу, на якому планується обрати інвестора.

Так само, для ефективного запровадження АСКПП потрібно змінити діюче законодавство та правила дорожнього руху

«Необхідно у законному руслі ввести штрафи за паркування на зелених зонах та у недозволених для цього місцях. Коли буде закон, тоді можна говорити про проведення тендерів, запровадження систем автоматизації та інше», – заявив представник Ліги підприємців транспортної інфраструктури.

На думку учасників обов’язковою умовою запровадження пілоту має бути відкритість інформації про стан паркувального господарства у Києві.

 «Необхідно забезпечити вичерпну прозорість та зрозумілість наявного активу міста у вигляді паркувального простору і всіх паркувальних майданчиків, які є у Києві. Це одна з базових умов для ефективного проведення пілотного проекту та інвестиційного конкурсу», – зазначив Петро Макаренко, член Антикорупційної ради.

У результаті обговорення, учасники засідання робочої групи прийняли рішення розглянути питання рекомендацій до передпроектних пропозицій (АСКПП), фінансових умов інвестиційного  конкурсу та вдосконалення законодавства у паркуванні на найближчому засіданні Антикорупційної ради при Київському міському голові.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *