Педагоги району завітали до Української ЗОШ № 2

Створити платформу для змістовного діалогу заступників директорів шкіл з виховної роботи, педагогів-організаторів з питань формування загальної позиції, обміну досвідом, підсилення впливу на підлітків та учнівську молодь, створення позитивного емоційного фону у навчальному закладі, такою була мета заходу у форматі Дошка оголошень. Останній відкритий захід у такому форматі проходив 20 квітня в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,  про це повідомляє Обухів Сьогодні з посиланням на Обухівську РДА.

Заступники директорів, педагоги-організатори, класні керівники Обухівського району завітали до закладу на День Позитиву. Під час заходу вони не лише познайомилися з досвідом колективу, а й особисто взяли у ньому участь.

За короткий час гості встигли чимало. Відвідали вернісаж «З чого зроблені хлопчики та дівчатка? », алею спортивної слави, виставку рукотворів, «Мандали, як обереги сім’ї та процвітаючої України», фотозони «Усмішка пасує кожному!» та «Стань героєм мультфільму «Бременські музики», взяли участь в міні-тренінгу від психолога школи Нестеренко О.І., в акціях «Танцюють всі» та «Грайся з нами!», в майстер-класі «Розмальовування долоньок», створенні писанкового дерева «Що для тебе родина? », в арт-проекті «Писанка-2017», в оформлені колективної картини «Наше місто посміхається», отримали передбачення зі Скриньки з висловами, залишили свої записи на «Паркані думок та побажань», виготовили «обереги-підкови» та подарункові коробочки під керівництвом вчителів, чудових майстрів Погребної І.В. та Таначьової Н.В..

Захід був змістовним та цікавим. Педагоги району отримали корисну інформацію, цікаве спілкування та позитивні емоції.

Джерело: Обухів Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро