Переяслав-Хмельницький центр зайнятості провів презентацію роботодавця

25 січня 2018 року Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця – Державного підприємства Міжнародного аеропорту Бориспіль. У підприємства  виникла потреба в працівниках.

Повідомляє сайт ПЕРЕЯСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

У даному заході взяли участь директор центру зайнятості Любов Красова та представники роботодавця, а саме – провідний фахівець служби управління та розвитку персоналу Ірина Захарченко, психолог  Світлана Терещук.

Відкрила захід директор центру зайнятості Любов  Красова, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці міста та району та про основні послуги служби зайнятості.

Провідний фахівець служби управління та розвитку персоналу ДП Міжнародного аеропорту Бориспіль Ірина Захарченко розповіла присутнім про діяльність підприємства, умови праці та рівень заробітної плати. Захід сприяв прямому контакту тих хто пропонує роботу та тих хто її шукає. Перевага презентації це можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися 50 учасників заходу. Під час активного діалогу з представниками ДП Міжнародного аеропорту Бориспіль шукачі роботи отримали відповіді на всі питання, які їх найбільше цікавили. По закінченню заходу шукачам роботи було запропоновано заповнити анкети.