Під Києвом наркоман напав на дівчину, а очевидці “відморозилися”

У Конча-Заспі під Києвом наркоман напав на дівчину і намагався затягнути її у ліс – при цьому люди із собакою, які опинилися неподалік, ніяк не реагували на крики потерпілої, пише “Обозреватель”, передає Столичний Сайт.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написала місцева мешканка, мати постраждалої Ганна Горюнова.

Напад стався близько 22:45 у понеділок, 6 лютого, на вулиці Генерала Матикіна. За словами матері, дівчина поверталася з роботи додому.

“Напав якийсь урод, ззаду. Поваливши її на землю, почав тягти до лісу. При цьому бив її по голові”, – розповіла Горюнова.

Вона каже, що дівчину врятувала випадковість.

“На плечах дочки була сумка-рюкзак, і коли цей урод тягнув, її лямка рюкзака порвалася, і хватка ослабла. Вийшло так, що сумка залишилася у руках виродка, а дочка вирвалася”, – написала жінка.

Вона наголосила, що неподалік місця події її дочка бачила двох чоловіків і жінку із величезною собакою, але на крики про допомогу вони ніяк не відреагували.

“Ось так стояла компанія із собакою і слухала, як поруч біля ліску кричить не своїм голосом дівчина, і навіть не зволили виглянути і подивитися, що там робиться!” – зазначила Горюнова.

За її словами, поліції, яку викликали на місце події, вдалося затримати нападника.

“Приїхали швидко, три машини, відразу почали розслідування, відразу пішли шукати сліди. Хлопець і дівчина бродили з ліхтариками по лісі, поки не приїхали кінологи із собакою. Вони знайшли сліди, потім речі і саму сумку, а потім і самого виродка, який встиг піти і прямував по трасі в бік міста. Урод цей виявився під чимось, наркоман… Неадекватний повністю… Слава Богу, що не накоїв щось гірше!” – написала жінка.

Вона наголосила, що дочка сильно злякалася, але “обійшлося тільки маленьким забоєм на щоці і те, що зі сторони нижньої частини зуб зачеплений”.

Горюнова додала, що поліцейські порадили пізно ввечері “ходити з балончиком”.