Поліцейські Київщини навчають дітей

Напередодні літніх шкільних канікул працівники Вишгородського відділу поліції відвідують дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади району, проводять тематичні уроки, вікторини, змагання, зустрічі з батьками та педагогами, про це пише сайт Вишгород Сьогодні  з посиланням на поліцію Київської області.

 Заходи спрямовані на роботу з підвищення рівня знань неповнолітніх у сфері дорожньої безпеки та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод за їх участю.

Днями до місцевого навчального закладу «Сузір’я» завітали поліцейські та провели повчальний тематичний урок з Правил дорожнього руху. У заході взяли участь близько 400 школярів.

Вартові порядку розповіли учням правила безпечної поведінки на дорозі й зазначили чим можуть обернутися пустощі і розваги біля проїжджої частини. Також діти дізналися про сигнали регулювальника та дорожні знаки.

Наприкінці зустрічі школярі мали змогу посидіти за кермом в патрульному автомобілі, оглянути рацію та сфотографуватися на згадку.

Правоохоронці переконані, що проведення подібних профілактичних заходів дає змогу виховати ще з дитинства розуміння необхідності дотримання Правил дорожнього руху у юних пішоходів і сформувати навики безпечної поведінки на дорозі.

Джерело: Вишгород Сьогодні .