Поліцейські знайомлять дітвору Київщини з Правилами дорожнього руху

На території столичної області триває Тиждень безпеки дорожнього руху і заходи спрямовані на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним  «Безпека на дорозі – безпека життя», про це пише сайт Іванків Сьогодні з посиланням на поліцію Київської області.

 Так, в Іванківському районі працівники поліції для учнів школи №2 провели практичний урок, де в черговий раз нагадали про необхідність дотримання Правил дорожнього руху.

Правоохоронці розповіли учням, що дозвілля та гру потрібно влаштовувати виключно на дитячих та спортивних майданчиках, кататися на велосипеді – у відведених для цього місцях у захисному спорядженні (шоломи, наколінники, нарукавники). Поліцейські нагадали дітворі, яка не досягла 14-річного віку, що їм виїжджати двоколісному транспорті на проїжджу частину дороги – заборонено.

Крім того, увагу школярів працівники поліції звернули на рух пішоходів за умов обмеженої та недостатньої видимості на дорозі, а також на необхідність використання світлоповертаючих елементів на одязі, взутті та шкільних ранцях.

Джерело:  Іванків Сьогодні.