Поліція цілу ніч розшукувала 11-річну дівчинку

Ввечері п’ятикласниця посварилася із батьком та пішла з дому. За кілька годин її знайшли на дитячому майданчику, Столичний Сайт з посиланням на поліцію Києва.

До Голосіївського управління поліції звернувся 46-річний місцевий житель із повідомленням: його донька, 2006 року народження, пішла вранці до школи і не повернулася. Чоловік вдень бачив дівчинку на вулиці, вони посварилися через її оцінки та поведінку. Згодом школярка пішла з дому і до вечора так і не повернулася.

Працівники сектору ювенальної превенції відразу відреагували на повідомлення, взяли у батька прикмети неповнолітньої та її фотографію, роздали орієнтування оперативним підрозділам і взялися за її пошуки. Поліцейські опитали всіх знайомих дівчинки, перевірили вокзали, громадський транспорт, розважальні заклади, кафе, парки.

О 05:30 дівчинку відшукали на дитячому майданчику, живу і здорову. Після співбесіди та оформлення необхідних документів школярку передали батькові. Тепер за її життям будуть слідкувати співробітники відділу у справах дітей райдержадміністрації та поліцейські відділу ювенальної превенції.

Відносно батька складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, за якою передбачене покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело:  Столичний Сайт