Порошенко про звіт ЄК щодо безвізового режиму: Результат 7 років роботи і поїздки до Брюсселя

Позитивний звіт ЄК щодо безвізового режиму це результат 7 років роботи і поїздки до Брюсселя. Про це написав президент України Петро Порошенко в Facebook.

“Єврокомісія прийняла рішення про виконання нами всіх критеріїв для безвізового режиму. Результати 7 років роботи і моєї вчорашньої поїздки до Брюсселя. Ми справді це вибороли!”, – написав Порошенко.

Як стало відомо, Єврокомісія рекомендуватиме скасувати візи для громадян України. Про це йдеться в оприлюдненому шостому звіті щодо виконання Україною плану дій з візової лібералізації (ПДВЛ). Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що рішення про безвізовий режим України з ЄС надійде в Єврорада в перші місяці 2016 року.

Додамо, що в 16:00 за київським часом єврокомісар з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос дасть брифінг щодо даного звіту. Як повідомив кореспондент телеканалу “112 Україна” в Брюсселі єврокомісар також розповість про деякі моменти, які необхідно виконати Україні, а після цього звіт з рекомендаціями буде направлений в Європейський рада.