Працівники Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації посадили 1,5 гектара молодого лісу

Вже багато років поспіль працівники Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації долучаються до посадки лісу в Переяслав-Хмельницькому лісгоспі. Цього року делегацію працівників очолив голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, заступник голови адміністрації Любов Онопрієнко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук та голова районної ради Петро Качкалда, про це пише сайт Переяслав Сьогодні з посиланням на Переяслав-Хмельницьку РДА.

Тож, 31 березня, прибувши до лісу поблизу села Помоклі, працівників зустріла команда лісників на чолі з директором Переяслав-Хмельницької лісгоспу Валентином Рудницьким. Лісники-професіонали доступно розповіли про правильність посадки саджанців, для тих хто робив це вперше, і всі дружньо взялися до роботи. Держлісгоспом було надано для посадки розчищену ділянку розміром в 1,5 гектара та однорічні сосни, які власноруч вирощені із насіння на території лісгоспу.

В дружній, веселій атмосфері та з великим завзяттям держслужбовці посадили новий ліс, який через кілька років не лише радуватиме око, а й стане новими легенями Переяславщини. Адже всі ми не стоїмо осторонь екологічних проблем сьогодення. Головне любити свою рідну землю, бережно ставитись до навколишнього природного середовища та примножувати природну спадщину для наступних поколінь.