Профілактичну акцію «Молодь обирає безпеку…» провели у Баришівці

14 лютого молодь, закохані та подружні пари святкують День Святого Валентина. У цей день вітають один одного листівками, роблять приємні подарунки та несподівані романтичні сюрпризи.  А ввечері, зазвичай після вживання алкогольних напоїв, молоді люди прагнуть залишитись наодинці….Дуже часто наслідками такого необачного святкування стає небажана вагітність, інфекції, що передаються статевим шляхом, а в подальшому порушення репродуктивної системи про це повідомляє Баришівка Сьогодні.

Саме з метою формування правил безпечної сексуальної поведінки працівники Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактичну акцію «Молодь обирає безпеку!!!». Акція проходила в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, державних установах, біля закладів відпочинку, навчальних закладів, на стадіоні «Прогрес»,  в центральному парку та інших багатолюдних місцях смт. Баришівки, в с. Дернівка та Гостролуччя.

Всім учасникам акції надавалась інформація щодо безпечних та ефективних методів планування сім’ї, запобігання інфекцій, що передаються статевим шляхом та формування сімейних цінностей. Молоді люди отримали профілактичні буклети «Для закоханих. Плануй своє життя», індивідуальні засоби контрацепції та жіночі календарики, всього в акції взяло участь близько 100 осіб.

 

Марина Павленко, начальник відділу соціальної роботи Центру