Прокуратура через суд повернула громаді незаконно відчужені об’єкти нерухомості

Київська місцева прокуратура №10 у судовому порядку домоглася повернення з незаконного володіння комунальних нежитлових приміщень площею більше 500 м² та вартістю понад 20 млн гривень, розташованих на вул. Січових Стрільців та вул. Олеся Гончара у Шевченківському районі м. Києва.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Як з’ясувалося, вказані приміщення вибули з комунальної власності в порушення майнових прав територіальної громади міста Києва, а саме поза волею Київської міської ради. Так, на підставі підроблених договорів купівлі-продажу право власності на комунальне майно перейшло до фізичних осіб, а в подальшому незаконно внесено до статутного капіталу юридичних осіб.

Враховуючи, що майно вибуло з власності територіальної громади в обхід встановленої законодавством приватизаційної процедури, Київською місцевою прокуратурою №10 до Господарського суду м. Києва пред’явлено позови про витребування указаного майна на користь територіальної громади міста.

Господарським судом м. Києва підтримано позицію прокуратури та повернуто у комунальну власність указані нежитлові приміщення.

 Прес-служба прокуратури міста Києва.

Джерело: СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)