Прокуратура викрила керівника-хабарника

27 квітня 2017 р., прокуратурою міста Києва спільно з Головним управлінням Служби безпеки України у Києві та Київській області під час одержання неправомірної вигоди затримано начальника одного з районних відділень Державної виконавчої служби України у Київській області та посередника, яким виявився колишній керівник цього ж районного ВДВС, пише СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на прокуратуру Київської області.

Діючий посадовець виконавчої служби вимагав грошові кошти від громадянина за закриття виконавчого провадження та не накладання арешту на його нерухомість. Свої послуги держвиконавець оцінив у 35 тис. гривень. Також до своєї злочинної діяльності він залучив колишнього колегу, через якого громадянин мав передати обумовлені кошти.

Після отримання всієї суми неправомірної вигоди обидва зловмисника були затримані в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні корупційного злочину.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обрання їм запобіжного заходу.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро