Районний благодійний захід «Київщина – душа України» відбувся на Обухівщині

З метою розкриття та підтримки творчої особистості працівників та учнів навчальних закладів району, залучення їх до художньої творчості, відзначення 85-річчя утворення Київської області відділом освіти Обухівської районної державної адміністрації, Обухівською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України 12 травня 2017 року на базі Обухівського районного Центру культури та дозвілля було проведено районний благодійний захід «Київщина – душа України» серед працівників та учнів навчальних закладів Обухівського району. В даному заході взяли участь 29 закладів освіти району, пише ОБУХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Київську ОДА.

Крім насиченої концертної програми (35 художніх номерів) було організовано ярмарку – продаж та ЛОТ представлених різноманітних товарів декоративно – прикладного, вжиткового мистецтва , випічки, солодощів, вареників, розсади тощо. Зібрані кошти (17 тис. грн.) від розпроданих товарів будуть передані воїнам АТО нашого району, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Ведучими на заході були Карасьов Михайло – директор Дерев’янської ЗОШ І-ІІ ст. та Ленда Віра – завідувач райметодкабінетом відділу освіти.

Перед початком дійства освітян та учнів привітали голова Обухівської районної ради Шушаков Костянтин, заступник голови Обухівської РДА Садовський Руслан та начальник відділу освіти Обухівської РДА Луцик Юлія.

Джерело:  ОБУХІВ СЬОГОДНІ.