Рокитнянська спортивна школа отримала спортивний інвентар

25 січня 2018 року очільники району завітали до позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа», щоб передати придбані для школи спортивний інвентар та засоби для проведення й організації тренувань і змагань.

Повідомляє сайт РОКИТНЕ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Директор спортивної школи В’ячеслав Калінський зі своїм колективом тренерів радо зустрічав гостей – голову Рокитнянської районної державної адміністрації Юрія Дідика, голову районної ради Олександра Конопчука, депутата Київської обласної ради Михайла Сіренка та селищного голову Юрія Богданова.

В’ячеслав Калінський презентував керманичам району спортивний інвентар, який був придбаний за кошти районного та обласного бюджетів по  Програмі розвитку системи освіти в Рокитнянському районі на 2017-2018 роки. Різноманіття спортивного інвентарю було придбано на суму 300 тисяч гривень, серед якого: лижі й черевики для лиж, м’ячі для футболу, гандболу та баскетболу,  борцівські манекени для вільної боротьби, борцівське трико з атрибутикою району, борцівки, боксерські рукавиці, електронні ваги, компресор для накачування м’ячів, скакалки, сучасна акустична система з мікрофоном та ще багато чого.

Директор спортивної школи щиро дякував очільникам за допомогу, за втілення його мрії та мрій дітей, які тренуються у цій школі, які люблять спорт та здоровий спосіб життя. Також В’ячеслав Калінський відмітив, що за всі роки його праці на спортивній ниві (з 1995 року) спортивна школа вперше отримала таку величезну кількість інветарю.

І керівництво, і тренери тепер задоволені й сподіваються, що спортивні досягнення дітей району сягнуть висот не лише на районному, обласному та всеукраїнському рівнях, а й на міжнародному.