Розпочався відкритий турнір з шахів пам’яті Героїв Чорнобиля

21 квітня в актовому залі Головного управління ДСНС України у Київській області відбулося урочисте відкриття Першого відкритого турніру з шахів пам’яті Героїв Чорнобиля,  про це пише СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на Головне управління ДСНС України у Київській області.

Дуже символічно, що змагання з такою назвою розпочалися саме напередодні 31-ї річниці Чорнобильської трагедії. Позмагатися за перемогу зібралися більше 30 шахістів з 10 команд-учасниць Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Адміністрації зони відчуження. Урочисто відкрив змагання Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

«Сьогодні, напередодні річниці аварії на ЧАЕС ми віддаємо шану тим, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на атомній станції і тим, хто був змушений залишити рідні домівки – евакуйованим та переселенцям із зони відчуження, усім тим, кого торкнулася чорним крилом ця страшна біда. Шаховий турнір, який започатковано на Київщини названо на честь Пам’яті Героїв Чорнобиля.

Це велика честь і відповідальність, як для господарів так і для кожного з учасників. Адже таким чином ми ще раз в думках згадуємо та вшановуємо всіх тих, хто власними здоров’ям і життям захистив світ від ядерної загрози. Бажаю всім учасникам вдалого виступу і нехай переможе найсильніший» – зазначив Микола Олександрович. Змагання зібрали під шаховими знаменами, як молодь, так і сивочолих ветеранів. Найстаршими учасником турніру є ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС з перших її годин, кавалер орденів «Знак пошани», «За мужність» Василь Денисенко. Саме він і зробив перший хід, відкриваючи змагання.

Турнір буде проводитись впродовж двох днів за швейцарською системою. Закриття турніру та нагородження переможців відбудеться 21 квітня.

Джерело: СТОЛИЧНИЙ САЙТ .

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро