Рятувальники Київщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль

29 січня в місті Біла Церква Київської області відбулася урочиста церемонія передачі нового сучасного пожежно-рятувального автомобіля місцевим рятувальникам.

Повідомляє сайт БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Участь у заході взяли заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Київській області В’ячеслав Асирбабаян, народні депутати на інші почесні гості.

Відтепер, місцеві вогнеборці здійснюватимуть бойові виїзди на новому автомобілі МАЗ, який був придбаний за кошти державного бюджету за сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

“Сьогоднішня подія вкотре підтверджує той факт, що ми маємо підтримку Уряду України, керівництва МВС, а також органів місцевої влади. Новий автомобіль на базі шасі МАЗ оснащений потужною системою освітлення, що дозволить рятувальникам працювати у зручніших умовах в нічний час. Сучасне авто відрізняється своєю компактністю та кращими технічними можливостями, у порівнянні із технікою, яка вже є на озброєнні у рятувальників. Це також дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже новий автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, що зменшує час на ліквідацію пожежі і підвищує рівень безпеки для громадян” – зауважив Руслан Білошицький.

В свою чергу, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий зазначив, що тисячі виїздів, які працівники ДСНС України здійснюють щорічно – це не статистика, а яскрава ілюстрація того ступеня ризику і навантаження, котрому вони піддаються щодня.

Так, присутнім нагадали, що лише у грудні минулого року, окрім щоденних виїздів на пожежі, місцевим рятувальникам додалося роботи на трасі Київ-Одеса, де внаслідок ускладнення погодних умов сотні машин опинилися у сніговому полоні. Тоді місцеві працівники ДСНС у цілодобовому режимі допомагали водіям на зазначеній ділянці дороги і відбуксирували більше півтисячі автомобілів.