Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки

Баришівський район: рятувальники нагадують правила пожежної безпеки, про це пише сайт БАРИШІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на Головне управління ДСНС України у Київській області.

З метою вжиття додаткових профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, залучення громадськості до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги населенню з питань забезпечення пожежної безпеки в побуті та екосистемах 11 травня працівниками Баришівського  районного сектору спільно з представниками поліції, служби у справах дітей райдержадміністрації, депутатами сільської ради та засобами масової інформації проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Подільської сільської ради.

У ході проведення заходу рейдовою групою здійснювався подвірний обхід неблагополучних осіб, багатодітних сімей, людей похилого віку.

До того ж, у сільській раді було проведено засідання представників місцевої влади, на якому ініційовано розгляд питання щодо запобігання загибелі та травмування людей під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи подій.

Джерело: БАРИШІВКА СЬОГОДНІ .