Рятувальники провели заняття в рамках Тижня безпеки життєдіяльності

Протягом 24-го та 29-го квітня у дошкільних та навчальних закладах міста Києва проводиться “Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності”. Протягом тижня рятувальники разом з вчителями будуть навчати учнів елементарних правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, ознайомлювати з пожежно-рятувальною справою, пише СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на У ДСНС в Київській області.

Тож, 25 квітня рятувальники Голосіївського району в рамках Тижня безпеки життєдіяльності провели показово-навчальне заняття для учнів школи № 137.

За задумом занять у навчальному закладі пролунав сигнал «Увага! Пожежа!». Працюючий персонал разом із вихованцями покинули навчальні класи та вийшли на відкриту місцевість. Викладачі пошикували дітей та провели перевірку, аби переконатись, що усі покинули приміщення закладу.

До навчального закладу прибули пожежно-рятувальні підрозділи. Під час проведення розвідки, вогнеборці виявили співробітника, який знаходився в навчальному класі на 2-му поверсі й умовно був відрізаний вогнем від виходу. Рятувальники за допомогою драбини евакуювали чоловіка через вікно.

Також вогнеборці продемонстрували, як за допомогою пожежного ствола загасити полум’я. Усі бажаючі мали можливість випробувати сили та загасити пожежу самостійно, чим закріпили набуті знання.

Рятувальники показали учням аварійно-рятувальне обладнання та спорядження, а також щоденний та бойовий одяг вогнеборців. Розповіли елементарні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, наголосивши на їх дотриманні, адже халатне відношення може спричинити велике лихо.

Подібні заходи також відбулися в Свтошинському районі, а саме в гімназії №154.

Джерело: СТОЛИЧНИЙ САЙТ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро