Рятувальники закликають громадян бути обережними на водоймах

З метою попередження загибелі людей на воді, 27 липня співробітники Богуславського районного сектору в черговий раз здійснили профілактичний рейд на річці Рось.

Повідомляє сайт БОГУСЛАВ СЬОГОДНІ, з посиланням на ДСНС.

Пройшовши вздовж берегової лінії річки, рятувальники спостерігали типову ситуацію, пляж був заповнений відпочивальниками різного віку, хтось купався у воді, хтось засмагав на березі. Тож співробітники ДСНС, вручаючи місцевим жителям інформаційні листівки, наголосили на дотриманні правил безпеки під час відпочинку на воді. Фахівці Служби порятунку звернулися до відпочивальників з проханням не підпливати до моторних суден, веслових човнів та ні в якому разі не розпивати спиртні напої і не купатися в нетверезому стані.

Під час рейду окрему увагу співробітники ДСНС звернули на підлітків, які часто полюбляють організовувати у воді ігри, пов’язані з пірнанням та захватом тих, хто купається. Також працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій наголосили, що стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і в місцях, де невідомі глибина та стан дна вкрай небезпечно. Не залишили без уваги рятувальники й батьків, які прийшли на річку з дітьми, звернувшись з проханням не залишати без нагляду малолітніх дітей.

Такі профілактичні рейди наразі проходять у кожному районі області та триватимуть до завершення купального сезону.