Співпраця обласного центру зайнятості з роботодавцями Бориспільщини

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук відвідав Бориспільський район. У рамках візиту відбулись зустрічі з керівниками двох ринкоутворюючих підприємств області, про це пише  Ульотний Сайт  з посиланням на Київську ОДА.

Одне з них – ПрАТ «ПентоПак», провідний український виробник пакувальних матеріалів для м’ясопереробної та сировиробничої промисловості: ковбасних оболонок та термоусадкових пакетів. Під час зустрічі з генеральним директором підприємства Владленом Лозовим обговорили питання подання вакансій на перспективу. Адже у липні – серпні цього року на підприємстві запустять нову лінію виробництва, на яку запрошують працювати понад 60 осіб. Київська обласна служба зайнятості розпочинає підбір необхідних кадрів, в тому числі й завдяки стажуванню на робочих місцях. Розглянули питання середньої заробітної плати в області та можливості збільшення оплати праці на підприємстві.

Денис Дармостук також зустрівся з керівництвом ПуАТ «Лантманнен Акса». Компанія входить до скандинавського харчового концерну Lantmannen. Виготовляє безпечні та високоякісні продукти харчування, зокрема, в Україні реалізує пластівці та мюслі, батончики, готові сніданки і хлібці.

Під час зустрічі обговорили можливість навчання безробітних під замовлення роботодавця, наразі існує потреба у навчанні водіїв навантажувача. На початку осені компанія розширює виробництво та надасть вакансії для більш ніж 20 осіб (в тому числі і для осіб з інвалідністю).

Джерело:  Ульотний Сайт.