Спортсмен з Таращанщини встановив новий рекорд України

8-9 квітня атлети Таращанського району Гайдамака Володимир, Кондратенко Євген, Черкас Вадим, Єременко Тарас, Поштаренко Віктор, Фастов Сергій та Ярмоленко Богдан взяли участь у відкритому Чемпіонаті України по пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів, що проходили  в спортивному комплексі Меридіан  м. Київ, про це пише сайт  Тараща Сьогодні  з посиланням на Київську ОДА.

В змаганнях брало участь  більше 300 найсильніших атлетів  не лише України, а й Білорусії.

Вдалими ці змагання стали для наших спортсменів, так Віктор Поштаренко, вчитель фізичної культури Таращанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, тренер відділення легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи, в своїй віковій (ветерани 40-50 років) та ваговій (до 90 кг) категоріях здобув звання  Чемпіона України,  двічі піднявшись на найвищу сходинку змагань: Віктор Поштаренко зайняв І місце в пауерліфтингу, а в становій тязі він не лише отримав І місце, а й встановив новий рекорд України.

Володимир Гайдамака в ваговій категорії  до 110 кг здобув бронзову нагороду змагань.

У змаганнях серед юніорів  таращанці теж завоювали призові місця: Фастов Сергій в ваговій категорії до 75кг в тязі виборов срібло, а Ярмоленко Богдан в ваговій категорії  до100 кг в тязі здобув бронзу.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом, бажаємо легкої штанги на помості, нових рекордів і вдалих виступів.

Джерело:  Тараща Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро