Спортсмени Яготинщини позмагались за право взяти участь у всеукраїнській спратакіаді

До Дня Незалежності України з метою популяризації та розвитку спорту в Київській області 19 серпня в місті Кагарлик відбулися обласні змагання серед державних службовців з метою відбору на 3-й етап Спартакіади, що стартує 26 вересня в місті Ужгород. Провели свято спорту Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та сектор молоді та спорту Кагарлицької держадміністрації.

Повідомляє сайт ЯГОТИН СЬОГОДНІ.

Спортсмени продемонстрували силу і майстерність в ігрових видах спорту – футболі, волейболі, настільному тенісі. А свої інтелектуальні здібності державні працівники показали у шахах та шашках. Згідно законів спорту перемогли найкращі та найнаполегливіші спортсмени, показавши, що вміють не тільки працювати на благо України в кабінетах, а й популяризувати фізичну культуру і спорт серед українців.

Участь у змаганнях взяли державні службовці Київської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та територіальних органів центральних органів виконавчої влади Київської області. Спортсмени приїхали з усієї Київщини: Яготинський, Тетіївський, Києва-Святошинський, Володарський, Кагарлицький, Вишгородський, Обухівський, Богуславський та Баришевський райони. Загалом участь взяли 47 спортсменів-держслужбовців.

Начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв подякував та вручив кожному учаснику диплом за активну участь та популяризацію здорового способу життя. А кожен район отримав сувенірну продукцію спортивної тематики.

Змагання проводилися для відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди області для підготовки та участі у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд АР Крим, міст Києва та Севастополя. Проведення таких змагань дає змогу зберігати та розвивати інфраструктуру видів спорту на Київщині, підвищувати майстерність спортсменів, створювати умови для тренувальної та змагальної діяльності спортсменів.

Команду від Яготинського району очолив заступник голови адміністрації А нтон Антоненко.

– “Цьогорічна спартакіада пройшла в дружній атмосфері. Найприємнішим стало те, що представники команди Яготинського району мали можливість не лише показати свої вміння та позмагатися, а й поспілкуватися з іншими районами нашої Київщини. Команда Яготинського району приймала участь у змаганнях лише з міні футболу, але в перспективі ми сформуємо команду, яка зможе представити Яготинський район у всіх заявлених видах змагань”.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)