Ставищенщина відзначила День пам’яті та примирення

В смт Ставище відбувся районний захід до Дня пам’яті та примирення. Біля обеліску Слави у місцевому парку відпочинку зібралися керівники району, колективи установ, організацій селища та Ставищенщини, ветерани Другої світової війни та учнівство, про це пише СТАВИЩЕ СЬОГОДНІ з посиланням на Київську ОДА.

До присутніх з вітальною промовою звернувся голова Ставищенської РДА Олександр Тертичний. У своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив: «Ми завжди пам’ятаємо про безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів, які день за днем наближали звільнення світу від нацизму, і низько вклоняємося їм за Перемогу! Це – день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога. Це – день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни. Це – день скорботи і печалі за полеглими воїнами. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни… Нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю. І наші мужні земляки знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не лише зброєю, а й силою духу. У цей світлопам’ятний день низько вклоняємося всім ветеранам, які подарували нам не тільки мирне життя, але й власним прикладом показали, як треба боротися, аби перемогти».

До привітань у святковий день приєднався голова Ставищенської районної ради Віктор Малаш. Щира вдячність та пошанування мужності прозвучала упродовж заходу ветеранам війни, внесок яких у перемогу над нацизмом важко переоцінити.

На завершення заходу учасники зібрання поклали квіти до обеліску Слави та пам’ятного знака воїнам- інтернаціоналістам.

Джерело: СТАВИЩЕ СЬОГОДНІ.