Світлана Лобода побила рекорд

Світлана Лобода посіла перше місце в рейтингу популярних музичних треків. Композиція “До біса кохання” стала найбільш затребуваною в пошуковій системі Яндекс.

Днями відбулася церемонія вручення нагород M1 Music Awards, за підсумками якої співачка Світлана Лобода стала володаркою відразу двох статуеток , перемігши в двох номінаціях. Артистка стала не тільки співачкою року, але і перемогла в номінації “Кліп року”, пише Ukr.Media, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Нова робота зірки, створена продюсером співачки Нателлой Крапівіною, принесла Лободі заповітну нагороду.

Подякувавши зі сцени знімальну групу, продюсера і найголовніше шанувальників, вона ще не знала, який подарунок до Нового року підготували для неї фанати.

Як з’ясувалося, Світлана Лобода посіла верхівку рейтингу музичних хітів, які правили українці в Яндексі, зі своєю піснею “До біса кохання”. На другому місці виявився дует Потап і Настя з піснею “Умамы”, третю сходинку посів Alan Walker з композицією “Faded”.

Також Яндекс опублікував рейтинг українських виконавців, які найбільше цікавлять мешканців України. До трійки найкращих також увійшла Світлана Лобода, слідом група Океан Ельзи і Alekseev.