Тернопільщина – лідер за продуктивністю праці

За підсумками першого кварталу поточного року Тернопільська область впевнено демонструє позитивну динаміку у сфері промисловості, будівництва, капітальних інвестицій та інших сфер.

Регулярно Міністерство економічного розвитку та торгівлі України визначає рейтинг економічного розвитку в кожному регіоні за 64 основними показниками у 12-ти сферах. Це дає можливість здійснити ґрунтовний аналіз та оцінити якість регіональної політики. Нині Тернопільщина перемістилася з «хвоста» – 23 місця, де перебувала ще у вересні минулого року, на 15-те місце. Для жителів же краю цей показник є цікавим у розрізі, чи стало жити хоч трохи краще?

Якщо порівнювати нинішній стан справ з аналогічним рейтингом за 2015 рік, то Тернопільщина впевнено крокує вперед, демонструючи зростання по базових показниках. Серед районів у п`ятірку кращих увійшли: Тернопільський, Заліщицький, Підволочиський, Чортківський та Збаразький.

 «Основна мета нашої роботи – це підвищення рівня заробітної платні, створення нових робочих місць та добробут кожної родини. Я хочу бачити динаміку змін за цими показниками. І якщо ми кожного кварталу будемо переміщатися на одну позицію вгору, то мене влаштовуватиме такий показник», – зазначає Степан Барна, який головує в Тернопільській області з квітня 2015 року.

Одним із важливих досягнень є те, що в області вдалося уповільнити зростання цін на споживчі товари. Нині Тернопільщина входить у 5-ку лідерів. За перший квартал 2016-го ми покращили свій рейтинг одразу на 9 позицій. Нині зафіксоване зростання споживчих цін лише на рівні 1,4%. Тоді, як торік  ситуація була значно гіршою – ціни підскочили на 20%.

Понад 300 промислових підприємств, що працюють в нашій області, забезпечили за І-й квартал зростання на 6%. Цифра тішить, бо за підсумками 2015 року ми були у «мінусах» – спостерігався спад, який складав -7,9%.

Тернопільщина – лідер за продуктивністю праці, що є надзвичайно важливим для інвесторів. Даний показник складає 115%, і вказує на високий рівень кваліфікації наших працівників. Отже, можемо очікувати додаткових фінансових вливань в область, при тому, що і місцева влада переконливо заявляє про свою готовність до максимальної співпраці з тим, хто створюватиме нові робочі місця. Вже за підсумками січня-березня цього року в розвиток економіки області в секторі капітальних інвестицій вкладено на 60% більше коштів, аніж за такий же період 2015 року.

Аналогічну тенденцію бачимо і щодо надходжень до загального фонду місцевих бюджетів. За чотири місяці цього року ми отримали 589,1 млн. грн, минулою весною ця цифра була на 47% меншою. Такий темп зростання доходів місцевих бюджетів вселяє надію, адже саме ці кошти залишаються в області і можуть бути спрямовані на вирішення нагальних проблем краю. Одним із важливих чинників, що сприяли цій позитивній динаміці, стала реформа з децентралізації. Адже завдяки активному її впровадженню в області, громади мають можливість залишати на місцях значно більше податків.

Розвиток інфраструктури в області є одним з кращих по Україні, при його визначенні враховувався ремонт доріг та розбудова житлового будівництва. За темпами останнього Тернопільщина посідає 9 місце серед інших областей.

Також у Кабміні оцінюють на відмінно рівень соціального захисту в нашому краї, хвалять за ефективне використання природних ресурсів та якість довкілля.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *