Тернопільський очільник ОДА здивував Україну

Прес-конференцію за підсумками 2016 року голова Тернопільської ОДА Степан Барна дав в аеропорту «Тернопіль».

За «365 днів» на посаді Степан Барна звітував у Теребовлянській військовій частині. А як минули його перші «100 днів» – зустрічався з пресою у Збаразькому замку.

Проводити підсумкові прес-конференції не в обласному центрі – своєрідне «ноу-хау» Степана Барни.

По-перше, як вважає він, увага (в т.ч. преси і громадськості) не повинна зосереджуватися тільки на обласному центрі. Адже в області багато як цікавих місць, так і тих, які потребують розвитку. Сам він і його команда постійно виїжджають в райони, села і не тільки для «перерізання стрічок». Щоденна «робота в полях» – огляд об’єктів, контроль за якістю виконання робіт – необхідна складова. Інакше, сидячи в теплому кабінеті, каже Степан Барна, порядку не наведеш.

Звітує голова ОДА зумисне на об’єктах, які ще потребують реконструкції.
«Я хочу, щоб журналісти, а з їхньою допомогою і люди, бачили і знали «як було» і могли згодом порівняти. Я не прихильник заходів тільки з «красивою картинкою». Так, у нас є складні, занедбані об’єкти, але в тому то і суть – наша стратегія їх відновлювати, робити діючими», – зазначає Голова ОДА.

Після таких звітів, об’єкти і справді набувають нового життя – порівняти Збаразький замок липні 2015 року і тепер.

«Я не дарма вибрав як місце звіту про роботу за 100 днів Збаразький замок, – наголошував Степан Барна. – Наша команда наочно демонструє, що туризм є одним з пріорітетних напрямків. Тому, незважаючи на об’єктивні труднощі, сфера гостинності Тернопільщини не стоїть на місці, а постійно розвивається». Як бачимо – у галузі туризму Тернопільщині є суттєві зрушення.

Той, хто слідкує за ситуацією, знає, що і у військовій частині в Теребовлі – після років руїни, вже йде підготовка до відновлювальних та ремонтних робіт.

Тепер, очевидно, на черзі Тернопільський аеропорт. Установа нещодавно отримала довгоочікувану ліцензію на роботу та можливість відновлення авіарейсів. Як відомо, першими успішно приземлилися на Тернопільському летовищі літаки Президента та Прем’єр-міністра України.