Триває виставка копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття» в місті Обухів

Державним архівом Київської області та Вишгородським історико-культурним заповідником у 2017 році підготовлено виставку оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття», яка присвячена 85-річчю утворення Київської області. Організаторами проекту є Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада, Державний архів Київської області, Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Вишгородський історико-культурний заповідник та колекціонер Дмитро Піркл.

Повідомляє сайт ОБУХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на офіційний сайт міста.

З  11 по 22 серпня  2017 року виставка копій оригінальних карт перебуватиме в  Обухові. Відкриття виставки відбудеться 15 серпня 2017 року о 10,30 в Обухівському районному історико-краєзнавчому музеї:  вул. Київська, 14 (третій поверх), м. Обухів. Ознайомитися з виставкою можна з 9 до 16 години, крім вихідних (субота, неділя) та святкових днів.

Головна концепція виставки: Київщина – Україна – Європа – Світ. Організатори виставки мали за мету популяризувати історичний потенціал та культурне значення Київщини, підтвердити значення внеску України у загальноєвропейську історію та культуру, привернути увагу до пізньосередньовічної та ранньомодерної історії України, розкрити зв’язки між країнами Європи та України, засвідчити загальнокультурну цінність старовинних історичних карт.