Центр зайнятості в пошуках нових робочих місць

Нині життя вимагає від фахівців центру зайнятості посилення уваги до потреб роботодавців, адже саме вони працевлаштовують безробітних та шукачів роботи. Від налагодження тісної співпраці та надання комплексу соціальних послуг працедавцям залежить авторитет, роль та місце служби зайнятості на ринку праці та ефективність розв’язання проблем безробіття., про це пише сайт Фастів Сьогодні з посиланням на Фастівську міську раду.
Фастівський міськрайонний центр зайнятості постійно удосконалює та впроваджує нові форми співпраці з роботодавцями. Однак, відвідування підприємств залишається одним із найдієвіших методів налагоджування партнерських стосунків та тісної співпраці між роботодавцями та Службою зайнятості.
Так, 07 квітня 2017 року директор В.Барабаш разом з начальником відділу по роботі з роботодавцями І.Ліпською відвідали наступні підприємства та організації:
– ТОВ Меркс Інтеріо,
– Борівську селищну раду,
– Борівську ЗОШ,
– Магазин Кульбаба,
– ТОВ Фірма Леон
З в.о. голови Борівської селищної ради Босим Д.А. запланували проведення Міні-ярмарку вакансій на посаду «соціального працівника». З представниками ТОВ Меркс Інтеріо була обговорена подальша співпраця.
Всіх роботодавців було ознайомлено із спектром послуг Державної служби зайнятості України, а саме:
  • укомплектування вільних робочих місць відповідно до заявлених роботодавцями вимог до претендентів, у тому числі з використанням профдіагностичних методик;
  • підбір кадрів для виконання робіт тимчасового характеру;
  • можливості професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві;
  • механізмами стимулювання до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці шляхом виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу.
За інформацією 
Фастівського міськрайонного центру зайнятості.