Центром зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій

Для забезпечення реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та трудової міграції, з метою сприяння громадянам у підборі підходящої роботи, надання роботодавцям послуг з добору працівників Києво-Святошинський районний центр зайнятості щоденно організовує міні-ярмарки вакансій, в яких беруть участь представники роботодавців та безробітні Києво-Святошинського району, про це пише сайт Святошино Сьогодні з посиланням на Києво-Святошинську РДА.
11 березня 2017 року на замовлення роботодавців: Головного управління м. Києва та Київської області АТ «Ощадбанк» та ПП «Ранок К», у Києво-Святошинському РЦЗ організований та проведений міні-ярмарок вакансій за актуальними професіями. У заході взяли участь 18 безробітних, які мають відповідну освіту та досвід роботи.
Під час заходу безробітних ознайомлено з історією та діяльністю підприємств, вимогами до претендентів на представлені вакансії. Детально охарактеризовано критерії відбору кандидатів, режим роботи та умови праці.
Провідний спеціаліст сектору підбору персоналу банку Чакветадзе Тамара розповіла відвідувачам ярмарку про діяльність Ощадбанку, потребу в кадрах, вимоги до претендентів на вакантні посади, матеріальне стимулювання працівників. Фортунатова Тамара звернула увагу присутніх на те, що для роботи на відповідних посадах працівник попередньо (2 тижні) проходить оплачуване стажування, під час якого одержує теоретичні знання та необхідні практичні навички.
Роботодавці відповіли на запитання безробітних щодо специфіки діяльності підприємств, умов оплати праці, забезпечення соціальних гарантій, дотримання вимог чинного законодавства про працю та зайнятість тощо. Всі присутні були ще раз ознайомлені з послугами служби зайнятості, які надаються роботодавцям з метою своєчасного та якісного підбору працівників на вакантні робочі місця.
Під час семінару всі бажаючі знайти роботу отримали достатню інформацію та відповіді на всі свої запитання.
Проведений міні-ярмарок вакансій показав, що він є актуальним як для громадян, які шукають роботу, так і для роботодавців, зацікавлених у швидкому підборі персоналу.

Джерело:  Святошино Сьогодні.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро