Цьогоріч у столиці розчистять озера

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили перелік природоохоронних заходів у місті Києві у 2017 році. Згідно з рішенням, вони фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища, про це пише сайт СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на Київську міську раду.

Відповідно до затвердженого порядку, цьогоріч запланована реконструкція очисних споруд “Харківські”, розчистка та благоустрій озер Синє та Коник. Передбачено заходи з озеленення міста та облаштування поливо-зрошувальних систем та комплекс протизсувних робіт. Має закуповувати місто контейнери для збору небезпечних відходів у складі побутових (використані елементи живлення та люмінесцентні лампи).

Окрім того, у 2017-му продовжать роботи, які були розпочаті минулого року. Це зокрема, обстеження та розчистка русла річки Либідь та приведення його до належного технічного стану. Також продовжать розчистку та ремонт споруд на озері Голубе, благоустрій озер у парку “Нивки” та реконструкцію озер в Шулявській балці Київського зоопарку. Окрім того, продовжать створення експозиції (вольєрів) “Пташника” в Київському зоопарку. Також заплановано завершити розробку проекту землеустрою регіонального ландшафтного парку “Дніпровські острови”. Відповідно до плану, продовжать демеркуризацію промислового майданчика ВАТ “Радикал”.

Джерело: СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро