У Баришівському районі відзначили День Європи в Україні

11 травня 2017 року біля адмінбудівлі відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи, про це пише сайт БАРИШІВКА СЬОГОДНІ  з посиланням на Київську ОДА.

У заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації Віталій Гордієнко, представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій та установ району, військовослужбовці, учнівська молодь, мешканці селища, представники ЗМІ.

Розпочали урочистості з підняття Державного Прапора України, право підняти який було надано учениці 10 класу Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова, переможець ІІІ обласного та учасниці ІV  Всеукраїнського етапів  учнівських олімпіад з географії, постійний призер ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки та російської мови Ларіоновій Євгенії та учню 10 класу Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова, переможець  районного  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії Захарчуку Євгенію.

Після чого під Гімн Європи було урочисто піднято і Прапор Європи, право підняти який було надано учню 10 класу Баришівського навчально – виховного комплексу «гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», переможець  Чемпіонату Європи 2017 з таеквондо, який проходив в Англії (м. Ліверпуль) вікова категорія «Юніори» (І місце, золота медаль), депутат районної ради учнівського самоврядування «Альянс» Бородавці Віталію та учениці 11 класу Баришівського навчально – виховного комплексу «гімназія – загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів», постійний призер ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та англійської мови Горовській Катерині.

З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації Віталій Гордієнко з побажаннями всім присутнім чистого неба над головою, спокійного й радісного життя, добра, миру, злагоди.

Джерело:  БАРИШІВКА СЬОГОДНІ .