У Білій Церкві буде відзначено День аеромобільних військ України

В Білій Церкві до Дня аеромобільних військ України 02 серпня буде проведено яскраву концертну програму, а також видовищні показові виступи десантників та розвідувальників.

Про це повідомляє сайт БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

На глядачів чекають: демонстрація навиків професіоналів військової десантної та розвідувальної діяльності, дефіле оркестру Збройних Сил України, виступи оркестрів 44-ї окремої артилерійської бригади м. Тернопіль та аматорського вокально-інструментального гурту «254» Військової академії м. Одеси.

«Неіснуючих завдань немає – говорять десантники. Тихо прийшов – тихо пішов – говорять розвідники» – головний девіз українських військових.

Сьогодні воїни-десантники та розвідувальники викликають повагу і захоплення, як у старшого, так і у молодого покоління. Вони там, де найбільш небезпечно, де потрібний високий бойовий вишкіл і відмінна фізична підготовка, самопожертва і відвага.

Головним завданням заходу є популяризація служби в десантно-розвідувальних військах серед молоді з метою їх військово-патріотичне виховання.

Запрошуємо мешканців та гостей м. Біла Церква відвідати це дійство, яке відбудеться 02 серпня, в середу, на площі біля БРУМу, початок о 16.00 год.

Захід проводиться за ініціативи Військової академії м. Одеса, 1129-го окремого Білоцерківського зенітного ракетного полку, за сприяння виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, Білоцерківської районної державної адміністрації, Білоцерківської районної ради та Білоцерківського об`єднаного військового комісаріату.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)