У Білій Церкві відкрився новий сервісний центр МВС

30 травня у м. Біла Церква запрацював новий територіальний сервісний центр МВС, що замінив колишній МРЕВ. Це вже 18 новий сервісний центр МВС по Україні та другий у Київській області, пише сайт Біла Церква Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

Незалежно від місця реєстрації швидко та надійно тут громадянам надаватимуть адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, видачі довідок про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

У день урочистого відкриття до нового територіального сервісного центру МВС прибули Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, голова Київської облради Ганна Старикова, заступник Міністра внутрішніх справ Республіки Білорусь, керівництво Білоцерківського району.

За словами Арсена Авакова, у наступному році реформа має бути завершена, а до кінця ж цього року в усіх областях України буде відкрито до 50 ключових сервісних центрів МВС.

Крім того, Міністр внутрішніх справ повідомив про передачу нових автомобілів для Нацполіції в Київській області. Це електромобілі Mitsubishi OUTLANDER, які були отримані за квотами від корпорації Mitsubishi. «За моїм проханням Президент корпорації Mitsubishi надав знижку 12 % на закупівлю таких автомобілів, в результаті чого Національна поліція отримає 95 автомобілів додатково», – сказав Арсен Аваков.

За словами Міністра, впровадження такого екологічного транспорту дасть можливість зекономити до 300 мільйонів гривень з бюджету країни на пальному.

Очільник Київщини Олександр Горган наголосив на важливості відкриття сервісного центру МВС нового формату: «Здійснення різних операцій у колишньому МРЕВ завжди викликало у людей страх і паніку, тому що це завжди означало, що треба дати хабар, і той факт, що сьогодні сервісний центр, який є абсолютно прозорий, є ініціативою керівництва Міністерства – це переконливий доказ політичної волі боротьби з корупційними схемами, які залишились від колишньої влади».

Голова Київської ОДА також підкреслив, що відкриття таких сервісних центрів сприятиме й зменшенню смертності на дорогах Київщини, адже здача іспитів на отримання водійського посвідчення відбувається прозоро та під пильним наглядом камер відеоспостереження.

Олександр Горган також повідомив, що у цьому році з обласного бюджету будуть фінансуватися програми Національної поліції, зокрема, будуть закуплені професійні безпілотники далекого діапазону дії для поліції, GPS-трекери для патрулів, камери зовнішнього спостереження тощо.

«Я з великим оптимізмом бачу сьогоднішню роботу, яка проводиться, адже для людей – це сама запитувана зміна, це контакт з владою, без якого людина не може обійтись. Є послуги  де держава – монополіст надання послуг. І така точка сьогодні тут, в цьому сервісному центрі. Тут людина корупцію не зустріне», – підкреслив очільник облдержадміністрації.

Про роботу нового сервісного центру у Білій Церкві розповів керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій: «Громадян обслуговуватимуть 10 працівників фронт-офісу. Щоденно у центрі зможуть надавати понад 150 послуг. Задля зручності наших клієнтів, з вівторка по суботу наші адміністратори надаватимуть послуги без перерв на обід».

По завершенню офіційного відкриття сервісного центру МВС в дендропарку «Олександрія» відбулося представлення нових поліцейських груп – велопатрулю, кінного та пішого патрулів, які будуть патрулювати територію дендропарку.

«Це літнє посилення патрульних сил, яке буде проходити по всій країні. Два дні тому ми запустили велопартуль в Кривому Розі та в усіх великих містах країни. Там де є паркові зони відпочинку, всюди буде проводитись велопатруль. Цим ми підкреслюємо доступність та мобільність поліції, а також виконуємо програму екологічної чистоти при патрулюванні наших територій», – повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За словами Міністра, близько 800 – 1000 людей в літній період будуть використовувати цей вид патрулювання.

Джерело: Біла Церква Сьогодні.