У Богуславі говорили про охорону громадського порядку

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 3 липня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Пише БОГУСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на Богуславську РДА.

На порядку денному розглядалися питання:  підсумки проведення Громадських слухань з питань  охорони громадського порядку на території Медвинської сільської ради; про роботу галузі медицини (оздоровлення дітей,  відшкодування вартості придбаних  ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки», проведення заходів щодо оптимізації галузі);  культури та спорту (проведення спортивних, культурно-розважальних заходів для молоді,  проведення ремонтних робіт у бібліотеках сільських будинків культури);  забезпечення благоустрою та  правопорядку в населених пунктах району; проведення ямкового ремонту на дорогах району, субсидіювання населення  району, ремонту електричних мереж, які були пошкодженні внаслідок погіршення погодних умов; різне.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька  заслухала доповіді  всіх учасників апаратної наради  по питаннях порядку денного,  акцентувавши увагу на роботі медичної галузі району та наголосила на підвищенні якості надання медичних послуг та забезпеченні населення безкоштовними ліками.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Джерело:  БОГУСЛАВ СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)