У Борисполі горів гараж

23 квітня  о 23:30. на пульт зв’язку 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бориспіль надійшло повідомлення про пожежу в приватному гаражі, за адресою: с. Рогозів, по  вулиці Леніна, про це пише Ульотний Сайт з посиланням на Головне управління ДСНС України у Київській області.

На місце виклику терміново було направлено два відділення 23-ї Державної пожежної рятувальної частин м. Бориспіль  та місцева пожежна охорона с. Рогозів. На момент прибуття пожежних підрозділів на місце пожежі о 23:50 встановлено, що горить приміщення гаражу на площі  30 м2 та автомобіль, який знаходиться в  середині. Завдяки злагодженим і вмілим діям особового складу за допомогою 1-го ствола « Б»  від автоцистерни, пожежу було локалізовано о 00:00 та ліквідовано о 00:30. Загалом на пожежі було зосереджено 2 пожежно-рятувальних автомобіля та 8 чоловік особового складу.

Врятовано поруч розташовану господарчу будівлю. В наслідок пожежі вогнем знищено: покрівлю гаражу на площі 30 м2  та автомобіль, який знаходився в середині. Загиблих та потерпілих на пожежі не виявлено. Причина пожежі та сума збитків встановлюється.

Джерело:  Ульотний Сайт.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро