У Фастові відбудеться «Велика Українська Хода»

Завтра, 08 серпня, у Фастові о 10.00 годині на вулиці Соборна, 33 («П’ятачок»), буде розгорнуте 600-метрове полотнище, символічно складене з прапорів міст України та бойових підрозділів, які відстоюють територіальну цілісність і  незалежність України у зоні протистояння російсько-окупаційним військам на сході нашої держави.

Про це повідомляє сайт ФАСТІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Акція «Велика Українська Хода» проводиться на честь Героїв Майдану, Героїв АТО та заради миру і перемоги України.  Стартувала вона у 2014 році з київського Майдану Незалежності і пройшла вже більшу частину нашої країни, об’єднуючи не лише прапори наших регіонів, але й серця, душі та думки співгромадян. Організатор Всеукраїнської акції  «Велика Українська Хода» волонтер Катерина Валевська вже побувала у багатьох великих і малих містах нашої держави і головною метою заходів в рамках акції визначила пронесення через усю Україну духу патріотизму, свободи і єдності з одночасним вшануванням загиблих  за незалежність нашої держави.

У цій незвичайній патріотичній акції поруч з Державним Прапором України єднаються понад сотні українських прапорів, серед яких прапори міст та обпалені війною знамена, що побували на полях боїв на сході нашої держави. 08 серпня Фастів на пам’ятному мітингу приєднається до акції та на знак підтримки патріотичної естафети додасть прапор Фастова, на якому можна буде написати побажання і добрі слова, адресувавши їх захисникам Вітчизни.

Військовослужбовці, які захищають Україну на передових позиціях східного порубіжжя, чекають від маленьких фастівчан малюнків, а від старших – листів!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)