У Фастові завершено місячник благоустрою

Відповідно до розпорядження міського голови з 18 вересня по 18 жовтня в місті було проведено осінній місячник благоустрою, в якому брали участь усі комунальні підприємства міста, комітети самоорганізації населення та інші установи, організації міста.

Повідомляє сайт ФАСТІВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Про це на апаратній нараді повідомила начальник відділу ЖКГ Олена Зоренко.

За допомогою спеціально створеного штабу було здійснено об’їзд міста з метою визначення об’єктів, які необхідно першочергово привести до порядку.

Разом з тим, активно до місячника благоустробю долучилися комунальні підприємства міста. Зокрема, КП «Фастівська ЖЕК» провела розчистку дерев на прибудинкових територіях, відремонтувала контейнери для збору побутових відходів, також члени КП провели толоку – прибирання кількох прибудинкових територій. Працівники КП «Фастівводоканал» провели санітарну розчистку дерев та кущів біля цеху ВОЗ, КНС, свердловин, а також ремонтні роботи техніки. Комунальне підприємство «Фастівтепломережа» також провели толоку (разом із міським ринком), привели території біля котелень у відповідний стан, вивезли сміття та будівельні відходи біля підвідомчих об’єктів та провели ін.дії. Силами колективу комбінату комунальних підприємств ліквідовано стихійні сміттєзвалища в кількості 4 (вулиці Грушевського, Мічуріна, Якубовського, Шептицького), вивезено 55 куб.метрів сміття, проведено відсипку доріг, упорядковано братські могили, території кладовища, видалено сухі квіти, бур’яни на клумбах міста. Також проводилося щоденне прибирання опалого листя. Інспекторами відділу благоустрою ККП активізувалася робота по боротьбі із порушниками правил благоустрою. Надано чимало попереджень громадянам міста за недотримання Правил.

Активно до місячника благоустрою долучилися комітети самоорганізації населення усіх мікрорайонів міста, освітні заклади, об’єкти,у станови та організації міста.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)