У Кагарлику відбулася зустріч випускників різних років

В актовій залі Стайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч випускників різних років. Яскравим обрамленням свята був 60-річний ювілей школи, про це повідомляє Кагарлик Сьогодні з посиланням на Кагарлицьку РДА.

З вітальним словом до присутніх звернулися гості заходу: голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Миколайович Коляда, заступник голови КРДА Світлана Миколаївна Синюк, начальник відділу освіти Надія Олексіївна Омельченко та голова профспілки освітян району Валерій Григорович Невдобенко.

Протягом зустрічі школярі та випускники адресували свої музичні вітання і побажання усім, хто прийшов зустрітися зі своєю юністю, згадати все: останні фото разом …, випускний бал…, яскраві плаття дівчат і щирі посмішки хлопців…, своїх учителів-наставників, їх добрі очі…

Як нагадування про щасливі шкільні роки лунав радісно і любо веселий дзвінок.

Найбільш жаданою, до щему душі приємною була мить зустрічі для випускників 1966, 1967 років, які цього року відзначатимуть свій 50-річний ювілей випуску.

У теплій родинній атмосфері було перегорнуто сторінки історії освіти у с.Стайки, до літопису школи у фактах і фотографіях випускники та вчителі вплітали свої власні спогади, оповиті щирими почуттями вдячних сердець.

Так усі стежки і дороги колишніх випускників злилися в єдину, яка повернула їх у дитячо-юнацькі роки до храму науки, до рідної школи.

04 2 02 201704 3 02 2017