У Києві автокрадія засудили до п’яти років позбавлення волі

Відбувши чотири роки ув’язнення за крадіжку, скоєну у столиці, кримчанин вчинив новий злочин – вкрав чужий автомобіль, про це пише сайт Столичний Сайт.

Увагу зловмисника привернула іномарка із незачиненими дверима. Проникнувши до салону, чоловік знайшов ключ і завів авто. Деякий час вінїздив містом, аж поки не пошкодив шину.

У цей час власник автівки повідомив у поліцію про зникнення автомобіля. Закілька годин працівники поліції встановили місцезнаходження автокрадія та затримали його на станції техобслуговування, куди він приїхаввідремонтувати пошкоджене колесо. Викрадену машину вилучили та повернули власникові.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений, який раніше неодноразовопритягувався до кримінальної відповідальності, повністю визнав свою вину.

Вироком Солом’янського районного суду у місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, засуджено до п’яти років та трьох місяців позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києва.

Джерело: Столичний Сайт.