У Києві біля водохресної ополонки у жінки стався епілептичний приступ

У Києві біля водохресної ополонки у жінки стався епілептичний приступ. Про це повідомили в прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій (Держнс) в Києві.

“Близько 12:50 на набережній Дніпра по вул. Прирічній з жінкою стався епілептичний приступ. Рятувальники КМДА і Держнс надали першу невідкладну допомогу та на ношах транспортували громадянку до бригади швидкої допомоги”, – йдеться в повідомленні.

Очевидці повідомили, що швидка насилу під’їхала до місця події через завантаження проїжджої частини припаркованими автомобілями.

Рятувальників закликали водіїв дотримуватися правил дорожнього руху і напрмнили, що припаркований транспорт в не пристосованих для цього місцях заважає руху автомобілів оперативних служб.

Нагадаємо, що православні християни і греко-католики сьогодні відзначають свято Хрещення Господнього або, як його ще називають Йорданом. Це третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу.

Віруючі ходять до церкви святити воду, а багато купається в ополонці, так як вважається, що вода у цей день набуває цілющі властивості.

Джерело: ua.112.ua