У Києві директор товариства привласнила 300 тис. гривень бюджетних коштів

Київською місцевою прокуратурою №2 скеровано до суду обвинувальний акт відносно службової особи приватного товариства, причетної до привласнення 300 тис. гривень бюджетних коштів, виділених на проведення капітального ремонту покрівель житлових будинків у   Дарницькому районі,  про це пише Столичний Сайт з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Так, директор приватного підприємства, яке виступило підрядником капітального ремонту покрівель, з метою розкрадання бюджетних коштів, завищив обсяги виконаних робіт, чим привласнив бюджетні кошти на вказану суму.

За результатами розслідування директору товариства повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 КК України. На сьогодні, останнім у повному обсязі відшкодовано завдані державі збитки та до Дарницького районного суду місцевою прокуратурою скеровано обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості.

Крім того, місцева прокуратура повідомила про підозру директору товариства, яке було залучено в якості технічного нагляду. Йому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Найближчим часом обвинувальний акт буде скеровано до суду.

Джерело: Столичний Сайт